Říjen 2011

křupy křup

10. října 2011 v 21:26
takže asi tak nějak. je to pryč. popálila jsem se, možná mírně (trochu víc?) ohořela. bylo to krásný. a je to fuč a mne je to jedno! to byla snad příčina mé nečinnosti.
_________
utekla. z vlasů jí stékala růžová a přes skla nic neviděla. kapky jí bránily ve výhledu. doběhla tam kam mířila a vytáhla housle. položila je na zem a jala se protáhnuti. výskokem nevhodným "rup" a housle v dvě půle se proměnily. "křupy křup". to to zazvučelo. měla hlad. spolykala ztracené texty J. M. (rozumějte Jima Morissona) a jala se pokračovati v práci. v práci jí tak nelibé. škřípy škříp. smyčec a (o) vlasy. tvoří tón (či zvuk?). učívali ji to jako malou, ale nikdy se ji to nezalíbilo. avšak nyní jiné možnosti nezbývalo.
jakýs takýs čtyřicátník se u ní pozastavil a jal se pozorovati jejích růžových vlasů z nichž létaly jiskry vlivem ďáblova smyčce. uklonil se, zarecitoval báseň a zmizel. stejně jako ona.
___________

zajímalo by mne do jaké míry je to srozumitelné? napište prosím, co jste pochopili, jestli vůbec něco. skutečně mě to zajímá.